Şirincem Saklı Vadi Hikayesi

Anasayfa » Hakkımızda

Şirincem Saklı Vadi Sizi Bekliyor…

Şirincem Saklı Vadi’yi diğerlerinden ayıran bir özelliği vardır. Mekânların hikâyeleri kurucularıyla özdeştir aslında. Mekânların hikâyeleri kurucuların hikâyeleridir, yaşam felsefeleridir, dünya görüşüdür, hayata bakışıdır. Bu görüş ve bakış doğrultusunda iç dünyası doğru bölgeyle buluştuğu an kişi, hikâyesini yazmaya başlayabilir. Şirincem Saklı Vadi’nin hikâyesi de bu felsefe üzerine kuruludur ve başlangıç itibariyle hayalin gerçeğe dönüşmüş halidir. Şirince denince akla gelen restoran ve konaklama işletmeciliği konusunda iddiasını ‘Şirincem Saklı Vadi’ kanıtlamıştır. Daha öncede Kuşadası’nda konaklama ve restoran işletmeciliği yapan Hikmet Ceylan bu hayalini Şirince doğası ve estetiği ile buluşturmuş ve asıl amacına ulaşmıştır. Şirince ve Selçuk arasında Şirince vadisine inmeden görülmesi mümkün olmayan ismi gibi saklı.

Şirince kaplan kayalarının altında son Anadolu Parsının görüldüğü yer olma özelliğine sahip Şirince’m Saklı Vadi. Doğal akarsuları kenarına kurulu, su sesinin kuş sesine karıştığı, zeytin ve çınar ağaçları arasında çok eski zamanlardan beri var olduğu sanılan eski ev ve ahırın cennete dönüştürülmüş son hali. Hijyenik ortamda hazırlanmış yöresel damak tatlarının ağırlıkta olduğu restoranımızda ızgara çeşitleri, zeytinyağlılar, ev lezzetinde gözleme çeşitleri ve 20 çeşitten oluşan serpme köy kahvaltısı bulunmaktadır. Şirince’m Saklı Vadide ahşabın ve taşın sıcaklığını yaşayacaksınız. 24 oda kapasiteli 24 saat sıcak/soğuk suyu, televizyonu, kliması ve tercihen şöminesi olan bir cennet. Konaklama tercihi biz olanların asla pişman olmadığı, bölgenin en iyileri içinde yer alan Şirince’m Saklı Vadi işletmeciliği Şirince’de hak ettiği yere gelmiştir. Sizlere nostaljiyi yaşatmaya hazır, asla yabancılık çekmeyeceğiniz aile ortamında buluşmak dileğiyle sizi Şirince’deki yuvanıza bekliyoruz…

Şirincem Saklı Vadi Konaklama Fırsatı

Şirince’nin saklı güzellikleri arasında saklı bir yer olan Şirince’m Saklı Vadi doğa harikası içerisinde konaklama fırsatları ile sizleri misafir etmek için sabırsızlanıyor. Çağdaş konaklama imkanlarını, doğallık ve samimiyet ile birleştiren bir tatil yeri arıyorsanız; tam olarak size göre bir yer biliyoruz!

Bir ile üç kişi arasında değişen kapasiteli oda çeşitleri ile zevkinize göre seçeceğiniz ahşap veya taş evlere bayılacaksınız. Ayrıca her dönem ve sezon için en uygun fiyatlar da yine Şirince’nin Saklı Vadisi farkıyla sizleri bekliyor.

Pansiyonumuz T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen “Basit Konaklama Turizm İşletme Belgesi” ile hizmet vermektedir. Sürdürülebilir turizm işletmemiz tarafından benimsenmekte olup işletme politikalarımız arasında yer almaktadır.