Kuru Cacık

Kese yoğurdu, taptaze salatalıklar ve soğuk sıkım zeytinyağı ile hazırlanan kuru cacık, lezzet şölenini tabağınıza getiriyor!

Şakşuka

Taptaze domates, biber ve köz patlıcanın zeytinyağı ile buluşup, aromatik baharatlar ve sarımsakla lezzeti getiriyor!

Köpeoğlu

Közlenmiş patlıcan, taptaze domates, biber ve yoğurdun muhteşem uyumuyla hazırlanmış, sarımsak ve zeytinyağı ile taçlandırılmış bir lezzet harikası!

Antep Ezme

Taptaze domates, biber ve maydanozun, keskin sarımsak ve acı biber salçası ile harmanlanıp zeytinyağıyla taçlandığı bir lezzet!

Pancar

Haşlanmış pancarların, sarımsaklı yoğurt ve zeytinyağı ile birleşip, cevizle taçlandığı bu enfes meze, damağınıza taptaze bir dokunuş katacak!

Haydari

Yoğurdun ferahlatıcı lezzetiyle; isteğe göre sarımsak ve nanenin mükemmel uyumu; zeytinyağıyla taçlanan haydari, sofranıza serinletici bir esinti getiriyor!

Piyaz

Haşlanmış fasulyelerin, taptaze soğan, domates, maydanoz ve haşlanmış yumurta ile zeytinyağı ve nar ekşisiyle harmanlandığı nefis piyaz, sofranızın yıldızı olacak!

Havuç Tarator

Rendelenmiş taptaze havuçların; sarımsaklı yoğurtla buluşup zeytinyağıyla taçlandığı, ceviz parçalarıyla süslenmiş enfes havuç tarator, her lokmada ferahlık ve lezzet sunuyor!

Girit Ezme

Ege'nin lezzetini sofranıza taşıyan Girit Ezme: Kırık beyaz peynir, taze nane, kekik ve cevizlerin zeytinyağı ile harmanlandığı bu özel meze, her lokmada Akdeniz'in ferahlığını sunuyor!

Deniz Börülcesi

Taze deniz Börülcesi, zeytinyağı, sarımsak ve limonla buluşup, baharatlarla taçlanarak hazırlanan bu enfes meze, damaklarınızı deniz serüvenine davet ediyor

Atom

Alev gibi acı biberlerin, kese yoğurduyla muhteşem bir uyum içinde buluştuğu, atom, her ısırıkta bir lezzet patlaması sunuyor!

Yaprak Sarma

İncecik sarılmış üzüm yaprağına, içinde bulunan taze pirinç, baharatlar ve zeytinyağı ile hazırlanan yaprak sarma, sofralarınıza bir Anadolu masalı sunuyor!

Arnavut Ciğeri

Dana ciğerlerinin, taze soğan, sarımsak ve limonla buluşup, baharatlarla dans ettiği, zeytinyağıyla taçlandırılmış Arnavut ciğeri, sofralarınıza bir gastronomi şöleni sunuyor

Fava

Haşlanmış baklanın zeytinyağı, limon ve sarımsakla buluşup, taze maydonozla taçlandığı, enfes Fava, her lokmada sizi Ege'nin sıcaklığına götürüyor!

Peynir Tabağı

Tulum, ezine ve çeçil peyniriyle meyveler ve kuruyemişler servis edilir.

Dilim Peynir

Tercihe göre, ezine, beyaz, tulum ya da çeçil peyniri.

*Eğer glutensiz besleniyorsanız, lütfen menümüzde bulunan yiyecekler için gluten bilgisi alınız.

Close
Şirince'm Saklı Vadi
Butik Otel & Restoran

Şirince Mahallesi.
Değirmen Boğazı Mevkii.
No:61
Selçuk/İzmir

İletişim

Tüm Hakları Saklıdır © Şirince’m Saklı Vadi 2024

Close