Tavuk Şiş

Özenle marine edilmiş, tavuk göğsünden yapılan özel reçetesiyle soslanan tavuk şiş.

Tavuk Fileto

Çevre köylerdeki çiftliklerden alınan, köy tavuğu kullanılarak yapılan ve garnitür ile servis edilen fileto.

Tavuk Şinitzel

Tavuk göğsü, çıtır galeta unu kaplamasıyla muhteşem bir doku kazanırken, lezzetini artırmak için yumurta ve baharatlarla buluşuyor!

Tavuk Sote

Taze doğranmış sebzelerle zenginleştirilmiş, mükemmel pişirilmiş tavuk parçalarının, özel sosla buluşarak damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakıyor!

Tavuk Kanat

Tavuk kanatları, nefis bir lezzet patlaması için özel sosla marine edilir ve kızartılırken, içten içe sulu ve dışı çıtır bir tat sunar!

Kasap Köfte

Dana kıymasıyla harmanlanmış özel baharatlar ve taze doğranmış soğanın birleşimiyle, her ısırıkta sizi lezzet yolculuğuna çıkarır!

Biftek

Bifteğin muhteşem tadı, en kaliteli dana etinin özenle marine edilip közde pişirilerek, her ısırıkta eşsiz bir lezzet sunar!

Karışık Izgara

Özenle seçilmiş dana eti, tavuk parçaları, köfteler ve sebzelerin ızgarada muhteşem bir lezzet şöleni sunmasıyla yükselir!

Çöp Şiş

Dana eti, sebzeler ve baharatların ustaca katman katman dizilerek ızgarada pişirilmesiyle, her ısırıkta bir ziyafet sunar!

Dana Sac Kavurma

Marine edilerek doğranmış dana eti yüksek ateşte sacda kavrulmasıyla, özel baharatlarla buluşarak dudakları büyüleyen eşsiz bir lezzet sunar!

Kuzu Pirzola

Lezzetin doruklarına çıkmanın en keyifli yolu olan kuzu pirzola, ızgaradan gelen o muhteşem aroma ve tazelikle, her ısırıkta damakları şenlendirerek ruhunuzu dinlendirir!

Kaşarlı Köfte

Dana kıyması, özenle seçilmiş baharatlar ve doğranmış soğanın ustaca harmanlanmasıyla, her ısırıkta sizi lezzetin doruklarına taşıyan bir lezzet şölenidir!

*Eğer glutensiz besleniyorsanız, lütfen menümüzde bulunan yiyecekler için gluten bilgisi alınız.

Close
Şirince'm Saklı Vadi
Butik Otel & Restoran

Şirince Mahallesi.
Değirmen Boğazı Mevkii.
No:61
Selçuk/İzmir

İletişim

Tüm Hakları Saklıdır © Şirince’m Saklı Vadi 2024

Close